Veletrh E3 bez účasti velikánů

Veletrh E3 bez účasti velikánů

2 února, 2023 0 Od

Po koronavirové pandemii se na scénu vrací fyzické provedení veletrhu E3, nicméně hned ze začátku jsou trhliny. Podle zdrojů IGN bude veletrh E3 bez účasti Microsoftu, Nintenda a stejně jako v posledních letech bez společnosti Sony.

E3 bez Microsoftu, Sony a Nintenda

Xbox chystá vlastní prezentaci, která se údajně bude překrývat s E3, jak uvedl Phil Spencer. PlayStation se na veletrhu neukázal od roku 2019. Nintendo se údajně rozhodlo neúčastnit z důvodu, že nemá připraveno tolik novinek, aby se účastnili veletrhu a jejich přítomnost by se nevyplatila.

I když to vrhá stín na letošní E3, tak letošní nový pořadatel ReedPop prostřednictvím IGN fanoušky uklidňuje, že stále mají velký zájem od jiných herních společností, které mají na veletrhu hodně, co předvést. I když absenci největších konzolových společností nepotvrdili a ani nevyvrátili, stále jsou optimističtí a chtějí pro E3 velký comeback.
Herní veletrh E3 se bude kontakt od 13. do 16. června v Los Angeles.

Prvních pár dní je vyhrazeno pro byznys, třetí den se veletrh zpřístupní pro veřejnost a čtvrtý den je vyhrazen pro hráče. Dorazí řada dalších vydavatelů, kteří mají co předvést a rozhodně se bude na co těšit.

Obrázek: public.asu.edu

Zdroj: Gamers Generation