Valve odhaluje nejhranější únorové hry na Steam Decku

Valve odhaluje nejhranější únorové hry na Steam Decku

2 března, 2023 0 Od

Společnost Valve stojící za handheldovou konzolí Steam Deck zveřejnila žebříček nejhranějších her za únor 2023. Některé hry na seznamu rozhodně nepřekvapí.

Nejhranější hry za únor na Steam Decku

Ve svém nedávném tweetu Valve představil nejoblíbenější hry na Steam Decku za únor 2023, přičemž se zaměřil na celkovou dobu hraní každé hry. Seznam obsahuje řadu nových titulů, ale také mnoho starších her, které jsou stále oblíbené u hráčů.

Na vrcholu seznamu se umístil Hogwarts Legacy, který byl vydán na začátku února 2023. Podobně jako seznam nejhranějších her v prosinci 2022, i tento seznam obsahuje těžké vydání roku 2022, jako jsou Elden Ring, Vampire Survivors a PC znovuvydání Persona 5 Royal.

Kromě nových titulů obsahuje seznam také mnoho starších her, které jsou ověřené nebo hratelné na Steam Decku. Mezi tyto hry patří například Stardew Valley, Grand Theft Auto V, The Witcher 3: Wild Hunt a The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition.

Zajímavým zjištěním je, že i hra Cyberpunk 2077 se objevila na seznamu, ačkoli byla ověřena pro Steam Deck teprve nedávno. Valve také informovalo hráče, že bude pravidelně aktualizovat seznam nejoblíbenějších her na Steam Decku, aby uživatelé mohli vždy najít nové a zajímavé tituly.

Obrázek: unsplash.com

Zdroj: Gamers Generation