Valheim zamíří na Game Pass a Xbox

Valheim zamíří na Game Pass a Xbox

17 června, 2022 0 Od

Survival hra s vikinskou tématikou Valheim byla na nedávné prezentaci Xboxu představena pro Game Pass a později také na konzole Xbox One a Series X/S.

Valheim míří na Game Pass a Xbox

Na prezentaci Xbox Games Showcase 2022 vývojáři z Iron Gate oznámili, že jejich populární survival hra Valheim přichází na Game Pass a později vyjde také na konzole Xbox One a Series X/S. Vývojáři také oznámili, že obě verze budou mít plnou podporu pro cross-play.

Podle oficiálního oznámení by se hry měli dočkat předplatitelé Game Passu na PC již tento rok, konkrétně někdy na podzim. Pro Xbox vyjde Valheim v první polovině následujícího roku. Spoluzakladatel studia Iron Gate, Henrik Törnqvist, prohlásil:

“Jsme nesmírně potěšeni, že vidíme, jak se svět Valheimu a naší úžasné komunity otevírá ještě více lidem, a umožňujeme našim PC vikingům, aby se v blízké budoucnosti spojili se svými bratry a sestrami na konzolích.”

Valheim je severská sandboxová survival hra pro více hráčů od švédských vývojářů z Iron Gate Studio. Hra si aktuálně drží velmi vysoké hodnocení, například na platformě Steam se recenze pohybují okolo 95 % a hráči ji hodnotí za extrémně kladnou.

Na Connsole Announcement Trailer se můžete podívat níže.

Obrázek: valheimgame.com

Zdroj: Gamers Generation