V Rising se představuje. Dorazí ještě letos

V Rising se představuje. Dorazí ještě letos

5 února, 2024 0 Od

V Rising, hra, která kombinuje akční RPG a survival prvky v gotickém upířím světě, se chystá rozšířit své působiště z PC na PlayStation 5 v průběhu tohoto roku.

V Rising přichází na PlayStation

Po svém úspěšném uvedení na PC přes Steam v režimu předběžného přístupu v květnu 2022 se V Rising připravuje na svůj debut na konzoli PlayStation 5. V Rising s prvky přežití zavede hráče do temného světa plného upírů, kde jako nově probuzený upír musí hráč znovu získat svou moc, vybudovat svůj hrad a vládnout nad okolním světem. Hra se vyznačuje dynamickým denním a nočním cyklem, který výrazně ovlivňuje strategii a hratelnost, jelikož upíři jsou během dne zranitelní slunečním světlem.

Vývojáři z Stunlock Studios slibují, že verze pro PlayStation 5 bude využívat pokročilé grafické a výkonové možnosti konzole. Hra podporuje jak solo, tak multiplayerový režim, umožňující hráčům spojit síly nebo se postavit proti sobě v boji o dominanci.

Příchod V Rising na PlayStation 5 je velkým krokem pro Stunlock Studios a otevírá dveře pro nové fanoušky. Hráči se mohou těšit na to, že si vyzkouší život upíra s všemi jeho výzvami a temnými radostmi ještě v tomto roce.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation 

​