V Rising již brzy spojí síly s populární sériíí Castlevania

V Rising již brzy spojí síly s populární sériíí Castlevania

16 dubna, 2024 0 Od
[[{“value”:”

Hra V Rising se probouzí z fáze Early Access a 8. května vstupuje na PC do finální verze 1.0. Současně s tímto milníkem přichází i prémiový balíček DLC inspirovaný legendární sérií Castlevania.

V Rising a Castlevania

Po dlouhém období vývoje a testování v režimu Early Access se hra V Rising konečně dostává do své plné podoby. Slavnostní okamžik, naplánovaný na 8. května, přinese nejen finální verzi hry na PC, ale také zajímavý doplněk pro fanoušky série Castlevania. DLC, pojmenované V Rising: Legacy of Castlevania, zavede hráče do světa, kde mohou převzít estetiku oblíbených postav z franšízy Konami, včetně účesů, oděvů a dalších prvků.

Balíček Legacy of Castlevania Premium Pack nabídne hráčům ikonické kousky oděvu, jako jsou Alucardův plášť, kabát, legíny, rukavice a boty. Tyto předměty bude možné vyrobit na hráčově šicím stolku ve hře. Materiálem pro jejich výrobu bude látka a hrubá nit, a vše bude mít čistě kosmetický charakter. Nová funkce úpravy brnění umožní hráčům obléci se do šatů vampýrského prince na jakékoliv úrovni jejich dobrodružství.

Kromě toho bylo minulý měsíc oznámeno, že V Rising míří také na platformu PS5 a že DLC Legacy of Castlevania bude dostupné i pro tuto platformu souběžně s vydáním základní hry.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​