V Rising brzy opustí early access

V Rising brzy opustí early access

16 března, 2024 0 Od

Po úspěšném prodeji přes 1,5 milionu kopií během prvních dvou týdnů ve fázi Early Access na PC, se V Rising chystá na své plné vydání v květnu a rozšíření na platformu PlayStation 5.

V Rising opouští early access

V Rising, hra od studia Stunlock, která kombinuje survival prvky a akční RPG souboje, učinila značný pokrok od svého vstupu do early access v roce 2022. Nyní, po téměř dvou letech testování a zdokonalování, se hra připravuje na plné vydání 1.0, které je naplánováno na 8. května letošního roku.

Událost State of Play v lednu přinesla oznámení, že tento upírský titul zamíří také na PlayStation 5 v roce 2024. Vydání na PS5 je je nyní potvrzena a tým vyjádřil důvěru v úspěšné spuštění na této konzoli.

Před oficiálním vydáním 1.0 si mohou zájemci hru pořídit ve fázi early access na PC, aby si užili předcházející obsah a přípravu na finální verzi. Přechod do plné verze přináší slib rozšíření a vylepšení, které mají ještě více obohatit hru a poskytnout hráčům na PC i nadcházejícím hráčům na PS5 kompletní a vylepšenou hratelnost.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation 

​