V prosinci dorazí Twelve Minutes i na PS5, PS4 a Nintendo Switch

V prosinci dorazí Twelve Minutes i na PS5, PS4 a Nintendo Switch

25 listopadu, 2021 0 Od

Hráči, které mrzelo, že se nedočkali časové smyčky Twelve Minutes se mohou radovat. Hra totiž bude nově k dispozici na třech dalších platformách.

Annapurna Interactive oznámili, že jejich interaktivního thrilleru Twelve Minutes se již brzy dočkají také fanoušci na platformách Playstation 4, Playstation 5 a Nintendo Switch. Hra původně vyšla v srpnu pouze na PC a konzolích Xbox a po svém vydání sbírala poměrně vlažná hodnocení. Ačkoliv měla hra zajímavý námět, hráči i novináři se v ní setkali se spoustou neduhů, které zážitek trochu srážely.

V Twelve minutes se vžijete do role muže, který se právě vrátil z práce a zatímco se těší na večeři se svojí ženou, zaklepe mu na dveře policista. Kromě originálního námětu časové smyčky hra zaujala také hereckým obsazením, v němž najdeme rovnou tři hvězdy. Jamese McAvoye, Daisy Ridley a Willema Dafoe. Pokud vás tento indie příběh láká vyzkoušet a zjistit, jaké to je, zaseknout se v časové smyčce, budete tak na PS5, PS4 a Nintendu Switch učinit už 7. prosince. Mrknout se můžete také na to, co jsme na hru při jejím vydání říkali my.

Martin Havel

Obrázek: archyworldys.com

 

Zdroj: Gamers Generation