V pátek startuje Summer Game Fest. Warhorse zde odhalí nový trailer Kingdom Come: Deliverance II

V pátek startuje Summer Game Fest. Warhorse zde odhalí nový trailer Kingdom Come: Deliverance II

6 června, 2024 0 Od
[[{“value”:”

Summer Game Fest 2024, jeden z největších herních festivalů roku, začíná 7. června a nabídne řadu významných událostí a odhalení.

Summer Game Fest 2024 startuje již 7. června

Hlavní událost Summer Game Fest Live proběhne v pátek 7. června, kde se očekávají velká oznámení a první pohledy na nové hry. Následovat bude Day of the Devs, zaměřený na nezávislé indie hry a kreativní projekty od různých vývojářů.

Program bude pokračovat 8. června se show Future of Play Direct, kde budou představeny nové tituly od menších studií. Wholesome Direct přinese více než 70 her. Latin American Games Showcase zas představí hry z Latinské Ameriky.

Třetí den, tedy 9. června, se uskuteční Xbox Games Showcase, kde se očekávají odhalení nových titulů od studií pod hlavičkou Xboxu, následované speciální prezentací Call of Duty: Black Ops 6. Ten samý den se také koná PC Gaming Show, zaměřená na nejnovější hry pro PC.

Festival zakončí 10. června prezentace Ubisoft Forward, kde Ubisoft představí své nejnovější projekty. Takže se máme opravdu na co těšit.

Ačkoliv se neočekávají příliš velká oznámení a herní eventy se budou zaměřovat spíše na již oznámené tituly, můžeme se i tak těšit na řadu zajímavých novinek. Například vývojáři z Warhorse plánují představit nový trailer ke Kingdom Come: Deliverance II. Všechny podstatné informace pro vás budeme sledovat.

Obrázek: summergamefest.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​