Uvítali byste open-world hru John Wick?

Uvítali byste open-world hru John Wick?

22 listopadu, 2022 0 Od

Dnes již legendární trilogie John Wick 3 si získala vysoký počet fanoušků. Přesune se značka do světa her, nebo zůstane pouze na filmovém plátně?

Unreal Engine 5 ukazuje možnou hru John Wick

Odhalení čtvrtého dílu filmové série s sebou přináší také otázku, zda se dočkáme hry John Wick. Na tuto otázku zatím neexistuje jasná odpověď. TeaserPlay je společnost, která se zabývá převážně tvorbou herních modelů pro fanoušky a pomocí moderní technologie Unreal Engine 5 vytvořila svou verzi hry John Wick. Podle traileru hra již obsahuje systém průzkumu otevřeného světa a přidává do něj v podstatě všechny klíčové aspekty filmu.

V níže uvedeném traileru můžete vidět například začlenění některých triků filmového hrdiny do hry a také ikonickou jízdu na koni ze třetího dílu. Tvůrci této verze uvedli, že maximálně využili aspekty, které nabízí Unreal Engine 5.

Podle neoficiální zprávy, která je zmíněna v popisu videa níže, pracuje Lionsgate na AAA akční hře John Wick, takže tato nová fanouškovská verze nemusí být daleko od reality. Osobně si nemyslím, že by John Wick musel být v čistě otevřeném světě, ale spíše by se mi líbilo lineárnější pojetí hry, kde by na úkor vysvětlování dali přednost kvalitě soubojů a linearitě příběhu a misí.

Obrázek: voyo.nova.cz

Zdroj: Gamers Generation