USB mikrofon SoloCast

USB mikrofon SoloCast

2 listopadu, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

Nový USB mikrofon HyperX SoloCast je určený pro začínající streamery a začínající tvůrce. SoloCast využívá oblíbené funkce HyperX mikrofonů, poklepové tlačítko pro rychlé zatlumení, které indikuje červenou LED diodou. SoloCast je kondenzátorový mikrofon s kardioidním snímáním a je ideálním řešením pro začínající streamery, castery, studenty a zaměstnance pracující z domova.

Snadno se připojuje díky USB Plug N Play. Má polární vzor karioidy, který je citlivější na zvuky přímo před mikrofonem. Je skvělým řešením pro komunikaci ve hře, streaming, nahrávání a konferenční hovory. Díky své ceně se hodí pro začínající tvůrce, protože nabízí špičkový zvuk za dostupnou cenu.

SoloCast má malý stojánek s nastavitelným náklonem. Mikrofon se tak dá snadno umístit například pod monitor. V balení je i adaptér pro ramena s 3/8” a 5/8” závitem, které jsou standardem v audio a video světě1.

SoloCast se přidává do rodiny HyperX mikrofonů spolu s nedávno přidaným mikrofonem s RGB podsvícením Quadcast S. Oba mikrofony jsou kompatibilní s počítači, PS4 a Mac. Fungují se všemi hlavními programy pro vysílání a nahrávání jako Streamlabs OBS, OBS Studio a XSplit. Navíc jsou certifikované pro programy Discord a TeamSpeakTM.

Dostupnost

USB mikrofon HyperX SoloCast je dostupný v HyperX online obchodu a u vybraných prodejců za doporučenou maloobchodní cenu 1 999 Kč.