USB mikrofon s dynamickým nastavitelným RGB podsvícením QuadCast S

USB mikrofon s dynamickým nastavitelným RGB podsvícením QuadCast S

30 září, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

Samostatný mikrofon HyperX QuadCast S je vylepšený o dechberoucí podsvícení s RGB efekty upravitelnými skrz program HyperX NGENUITY. Tento produkt podtrhuje neochvějný závazek vůči streamerům a podcasterům a je vybavený proti otřesovým zavěšením, vestavěným pop filtrem a senzorem pro rychlé ztlumení poklepáním. Mikrofon je navržený tak, aby konzistentně přenášel kvalitní a čistý zvuk v průběhu streamů a videohovorů.

Mikrofon QuadCast S má čtyři polární vzory snímání – stereo, všesměrový, kardioidní a obousměrný – aby měl vždy optimální zvuk v jakémkoliv prostředí. Okolní rušivé hluky odstraňuje pomocí vestavěného pop filtru. V balení naleznete stojánek s proti vibračním závěsem a adaptér pro ramena uchycená na stůl. Mikrofon má ve spodní části snadno nastavitelnou citlivost záznamu a výstup na 3,5 mm jack konektor pro přímý odposlech.

Mikrofon QuadCast S funguje s většinou programů pro konference, volání nebo komunikaci a byl certifikovaný pro Discord and TeamSpeak. Přiložený adaptér (nahraditelný za stojánek) bude sedět na většinu ramen a stojánků díky 3/8 a 5/8 závitu, které jsou standardní pro audiotechniku po celém světě. QuadCast S je kompatibilní s počítačem, konzolí PS4 a Mac.

Dostupnost

USB mikrofon HyperX QuadCast S bude dostupný za doporučenou maloobchodní cenu 4699 Kč.