Únorové hry zdarma pro předplatitele PS Plus přinesou fantasy, bitky i lunaparky

Únorové hry zdarma pro předplatitele PS Plus přinesou fantasy, bitky i lunaparky

2 února, 2022 0 Od

Předplatitelé PS Plus se v únoru mohou těšit na další tři hry zdarma. Tentokrát chybí vyloženě velký titul, ale rozhodně nejde o nabídku, kterou bychom pohrdli.

Hráči, kteří si platí službu PS Plus se tento měsíc mohou těšit na hry zdarma, z nichž budou mít radost především fanoušci stříleček Borderlands. Těm se totiž dostane spin-offu v podobě Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure, která je zavede do fantasy světa plného draků a magických bytostí. Druhým kouskem, který bude k dispozici zdarma je UFC 4. Adaptace jednoho z nejpopulárnějších bojových sportů od EA se těší dlouhodobé fanouškovské podpoře a přináší ty nejlepší bojovníky ve svém řemeslu.

Pokud máte radši trochu poklidnější jednání ve hrách a není vám po chuti likvidace nepřátel a létající pěsti, pořád ještě nemusíte být zklamaní. Sony totiž jako třetí hru do nabídky zařadil Planet Coaster: Console Edition. Tycoonovku, ve které budete stavět vlastní zábavní park a stojí za ní Frontier Developments. Tým který se na hry tohoto typu dlouhodobě specifikuje a vytvořil mimo jiné například Planet ZOO nebo Jurassic World Evolution.

Všechny tři hry jsou již dostupné na obchodě PS Store ke stažení. Nabídka bude dostupná až do 1. března, kdy ji nahradí nabídka na příští měsíc.

Obrázek: g2a.com

Zdroj: Gamers Generation