Údajně vzniká třetí díl A Plague Tale

Údajně vzniká třetí díl A Plague Tale

11 července, 2023 0 Od

Vývojářské studio Asobo, známé pro svou práci na sérii A Plague Tale, se zdá být v procesu přípravy nového dílu této oblíbené hry.

Pracovní nabídka

Na populární profesní síti LinkedIn se objevila zajímavá informace. Hledá se zde totiž nový personál do týmu zvaného „Plague Team„, což je iniciativa herního studia, která se v minulosti zaměřovala na vývoj hlavních herních titulů. Mezi požadovanými pozicemi najdeme specialisty na vizuální efekty (VFX Artist), zkušeného herního designéra (Game Designer Senior), pokročilého programátora umělé inteligence (Senior AI Programmer) a zkušeného animátora herního hraní (Senior Gameplay Animator). Tyto role patří k základním stavebním kamenům každé nové hry a nepotřeboval by je tým, který se zaměřuje pouze na aktualizace stávajících her.

A Plague Tale: Requiem, předchozí hra tohoto studia, se jevila jako konečná v rámci dané série. Avšak tento nový nábor pracovních sil může naznačovat něco jiného – přípravu na nový díl. Ve hře Requiem se objevilo několik volných konců a možností pro budoucí pokračování příběhu. Tato skutečnost může být indicií, že se v dalším díle možná přesuneme na nové lokality, a to i mimo tradiční prostředí středověké Francie.

Nicméně, všechny tyto úvahy jsou v současnosti pouze spekulace a jistotu budeme mít až s časem. Pokud se skutečně vytváří nový díl, musíme si uvědomit, že jeho vývoj bude pravděpodobně trvat několik let.

Obrázek: focus-entmt.com

 

Zdroj: Gamers Generation 

​