Ubisoft představuje nový kooperativní režim pro For Honor

Ubisoft představuje nový kooperativní režim pro For Honor

19 dubna, 2024 0 Od
[[{“value”:”

Ubisoft rozšiřuje hru For Honor o nový kooperativní režim, který je nyní dostupný zdarma pro všechny hráče. Tento režim nabízí vzrušující PvE zážitky a je doprovázen akčním trailerem.

Ubisoft rozšiřuje For Honor

Ubisoft, vývojář a vydavatel akční hry For Honor, nedávno oznámil zavedení nového kooperativního režimu. For Honor, která se odehrává ve fantasy světě inspirovaném středověkem, nabízí hráčům možnost střetávat se jako rytíři, samurajové, Vikingové a další historické bojovníky, každý s unikátním bojovým stylem a schopnostmi. Hra je známá svým intenzivním melee bojem.

Nově představený kooperativní režim umožňuje hráčům vrhnout se do akce samostatně nebo ve dvojici, což přináší intenzivní zážitky z kooperativního hraní. Trailer dlouhý téměř dvě minuty názorně předvádí dynamiku a možnosti tohoto režimu, kde hráči mohou spolupracovat, zdokonalovat své dovednosti a sbírat vybavení.

Všechny postupy, zkušenosti a vybavení získané v Arcade režimu lze bez problémů přenést do ostatních multiplayerových módů hry, což zajišťuje soudržný a obohacující herní zážitek. Tento přístup má za cíl udržet For Honor na špici středověkých PvP her a zároveň poskytnout hráčům nové možnosti, jak si hru užít.

Obrázek: ubisoft.com

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​