Ubisoft poodhaluje více o Assassin’s Creed Nexus VR

Ubisoft poodhaluje více o Assassin’s Creed Nexus VR

28 září, 2023 0 Od

Assassin’s Creed Nexus VR přichází na zařízení Meta Quest v listopadu s návratem oblíbených postav: Ezia, Kassandry a Connora.

Assassin’s Creed ve virtuální realitě

V listopadu se fanoušci série Assassin’s Creed mohou těšit na nový zážitek. Hra Assassin’s Creed Nexus VR se objeví na zařízeních Meta Quest 16. listopadu. Tuto informaci doprovodil nový herní trailer od IGN, který nám představuje tři hlavní postavy: Ezia z Assassin’s Creed II, Connora z Assassin’s Creed III a Kassandru z Assassin’s Creed Odyssey.

Trailer nám nabízí pohled na bojový systém a parkour ve hře. Vše se odehrává z pohledu první osoby. Hráči se jako Connor vydají do 18. století v Americe během Americké revoluce. V roli Ezia se proženou 15. stoletím v Itálii během italské renesance a jako Kassandra budou bojovat jako žoldnéřský vrah v antickém Řecku.

Hra Assassin’s Creed Nexus VR nabízí vše, co od série Assassin’s Creed očekáváme, včetně skoků víry, skrytých čepelí, parkouru a dalších prvků. Pokud se nemůžete dočkat listopadového vydání, můžete si prohlédnout trailer Assassin’s Creed Nexus VR níže.

Obrázek: ubisoft.com

Zdroj: Gamers Generation 

​