Ubisoft označuje in-game reklamu u Assassin’s Creed během Black Friday za technickou chybu

Ubisoft označuje in-game reklamu u Assassin’s Creed během Black Friday za technickou chybu

28 listopadu, 2023 0 Od

Ubisoft vysvětlil, že objevení in-game reklamy na Assassin’s Creed Mirage v jiných titulech Assassin’s Creed během víkendu Black Friday bylo technickou chybou, která byla následně odstraněna.

Reklama na Black Friday v AC hře

Během víkendu Black Friday se objevila in-game reklama na Assassin’s Creed Mirage v jiných hrách série Assassin’s Creed. Tato reklama, nabízející 20% slevu na Mirage, se zobrazovala při pokusech o přístup k mapě ve hře. Ubisoft tuto situaci vysvětlil jako technickou chybu a potvrdil, že reklama byla deaktivována hned po objevení problému.

V nevávném prohlášení Ubisoft uvedl, že někteří hráči se setkali s pop-up reklamami při hraní určitých titulů Assassin’s Creed. Toto bylo výsledkem technické chyby, na kterou reagovali jakmile se o ní dozvěděli​​. Společnost tak popřela, že by se jednalo o úmyslný trik k prodeji kopií Assassin’s Creed Mirage.

Il semble qu’Ubisoft expérimente la publicité en jeu chez certains utilisateurs (Xbox et PS).

Vous êtes au milieu de votre jeu, accédez à la pause ou à la Map et vous avez pendant 3sec. une pub pour un autre jeu qui s’affiche. Suffisant pour désinstaller ? 😅 pic.twitter.com/m5S4rEXas5

— Fab ✨ (@Fab_XS_) November 23, 2023

Obrázek: ubisoft.com

Zdroj: Gamers Generation 

​