Ubisoft má vylepšenou verzi hry Skull and Bones

Ubisoft má vylepšenou verzi hry Skull and Bones

17 února, 2023 0 Od

Skull and Bones, pirátská hra od společnosti Ubisoft, byla oznámena v roce 2017. Od té doby však byla hra několikrát odložena a vývojáři se rozhodli znovu přehodnotit její design.

Skull and Bones vylepšená verze

Podle nedávné zprávy z portálu PC Gamer však Ubisoft pracuje na vylepšené verzi hry Skull and Bones, kterou zatím nikomu neukázal. Tuto informaci potvrdil samotný Julien Laferrière, producent hry, během rozhovoru s redaktorem PC Gamers.

Laferrière uvedl, že vývoj hry Skull and Bones je stále v plném proudu, i když se zdá, že byla zcela pozastavena. Ubisoft si dal načas a věnuje se vylepšení některých klíčových prvků hry, aby co nejlépe vyhovovaly hráčským preferencím.

Vylepšená verze hry by měla přinést nové prvky do hratelnosti, ale Laferrière nechtěl prozradit konkrétní detaily. Řekl však, že novinky budou velmi zajímavé pro fanoušky hry.

Skull and Bones se původně měla zaměřovat na multiplayerovou hratelnost, přičemž hráči měli hrát za piráty a snažit se získat co nejvíce kořisti v konkurenci s ostatními hráči. Od oznámení hry však došlo k mnoha změnám a vývojáři se rozhodli, že hra bude mít také singleplayerovou kampaň.

Obrázek: ubisoft.com

Zdroj: Gamers Generation