Tvůrci hry Alan Wake II ukazují nové záběry

Tvůrci hry Alan Wake II ukazují nové záběry

13 července, 2023 0 Od

Remedy před nedávnem odhalilo další záběry z jejich chystané hry Alan Wake II.

Nové záběry z hraní

Remedy nás před nedávnem potěšilo novými záběry na jejich dlouho očekávaný survival horor, Alan Wake 2. Zveřejněné video, dlouhé přibližně minutu, nás zavedlo do světa hry prostřednictvím jedné z hlavních postav, agentky Sagy Anderson. Navíc jsme mohli v rámci krátkého videa nahlédnout do místnosti zvané The Mind Place.

Tato zvláštní kancelář vypadá, že bude hrát klíčovou roli ve hře. Sloužit bude jako centrum, kde budou hráči posuzovat a analyzovat nalezené důkazy a klíčové informace. Navíc to bude prostor pro provádění vlastních dedukcí a definování cílů pro budoucí mise. Autoři z Remedy slibují, že hráči budou moci do The Mind Place kdykoli během hraní přepnout.

Nicméně, Saganina postava není jediná, kterou budeme moci ve hře ovládat. Druhým protagonistou hry bude slavný spisovatel Alan Wake. Jeho příběh a interakce se Sagou se stanou jádrem této hry.

Alan Wake 2 se připravuje na své vydání již 17. října letošního roku. Hra bude dostupná na PC a ve verzi pro konzole PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Na nové nově zveřejněné záběry ze hry se můžete podívat níže.

Obrázek: alanwake.com

Zdroj: Gamers Generation 

​