Třetí Bayonetta se ukázala v novém traileru, nechybí ani herní záběry

Třetí Bayonetta se ukázala v novém traileru, nechybí ani herní záběry

27 září, 2021 0 Od

O návratu Bayonetty v novém dílu se ví už delší dobu. Vlastně hodně dlouhou dobu, ale teď se konečně dočkáváme také novinek.

Od prosince roku 2017 se fanoušci Bayonetty těšili na nový díl akční série od Nintenda a od té doby zůstali odhození na suchu. Plácali se tam jako ryby a doufali alespoň v jediný doušek vydatných novinek, které by je mohly nasytit. Posouváme se o téměř čtyři roky dopředu a dostáváme se do současnosti, kdy se konečně Bayonetta 3 ukázala v herních záběrech a akcí nabitém traileru.

Vývoj má pod palcem designer zrušeného projektu Scalebound, ze kterého si údajně vypůjčil i několik dobrých nápadů. Prozradil to bývalý producent hry Scalebound Jean Pierre Kellams. “Yusuke Miyata byl vedoucím designerem u Scalebound a je nesmírně talentovaný. Nemohu se dočkat Bayo 3 především protože právě on stojí v čele vývoje. Ovládání vyvolaných tvorů působí velmi podobně jako mechanika ve Scalebound, která sloužila k ovládání Thuban. Když jsem se podíval na trailer, jsem opravdu u vytržení,” prozradil Kellams na Twitteru.

Pokud jste ovšem po čtyřech letech čekali alespoň přesné datum vydání, musíme vás zklamat. Zatím víme pouze to, že se hry dočkáme někdy v příštím roce na Nintendo Switch.

Martin Havel

Obrázek: game-news24.com

Zdroj: Gamers Generation