Toys for Bob se osamostatňuje a zvažuje partnerství s Microsoftem

Toys for Bob se osamostatňuje a zvažuje partnerství s Microsoftem

5 března, 2024 0 Od

Vývojářské studio Toys for Bob, známé svými hrami Crash Bandicoot a Spyro, se odděluje od Activision Blizzard a otevírá diskuzi o partnerství s Microsoftem.

Toys for Bob se osamostatňuje

Toys for Bob, tvůrce oblíbených her jako Crash Bandicoot. Sane Trilogy a Spyro Reignited Trilogy, oznámilo svůj odchod od mateřské společnosti Activision Blizzard. V souvislosti tohoto kroku studio projevuje zájem o potenciální partnerství s Microsoftem, naznačující novou éru ve svém podnikání.

Ve svém nedávném prohlášení studio uvedlo, že se chystá překročit dosavadní hranice a posunout své budoucí projekty a hry na novou úroveň. Toys for Bob vyjádřilo odhodlání vrátit se k agilnímu a dynamickému přístupu malého studia, což naznačuje změnu zaměření na vlastní a inovativní hry.

Podle vývojářů studio plánuje rozvíjet nové příběhy, postavy a herní zážitky, ačkoliv zatím nejsou k dispozici konkrétní informace o nadcházejících titulech. Vývojářský tým zdůraznil vzrušení z budoucích projektů a zdá se, že má plnou podporu jak od Activision, tak od Microsoftu, i když jsou detaily partnerství ještě v plenkách.

Obrázek: unsplash.com

Zdroj: Gamers Generation 

​