Titan Quest 2 se představuje

Titan Quest 2 se představuje

15 srpna, 2023 0 Od

THQ Nordic představil novinku pro rok 2023: hru Titan Quest 2 pro PC, PlayStation 5 a Xbox Series X | S. Tento očekávaný titul od vývojářů z Grimlore Games, kteří stojí za úspěšnou hrou SpellForce 3, nám byl představen prostřednictvím poutavého cinematického traileru.

Titan Quest 2 v novém traileru

Během svého digitálního showcase v roce 2023 představil THQ Nordic nový titul Titan Quest 2 pro PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

První náhled na hru nám byl představen prostřednictvím poutavého filmového traileru, který nastavuje atmosféru a tón, jakým směřují vývojáři z Grimlore Games, známí díky úspěšné hře SpellForce 3. Kromě traileru nám nově vytvořená stránka hry na Steamu nabízí hlubší pohled do hry. Naznačuje, že se jedná o akční RPG, kde se hráči postaví proti monstrům v kouzelně ztvárněném starověkém Řecku.

Titan Quest 2 nás zavede do srdce starověkého Řecka, kde hráči prozkoumají jeho ikonické památky a nasají atmosféru tohoto historického místa. Avšak klidné pobřeží a majestátní chrámy jsou nyní domovem pro řadu mytologických bytostí, včetně Ichthianů, Kentaurů, Satyrů, Harpyjí, Sirén, Gryfonů a mnoha dalších.

Obrázek: thqnordic.com

Zdroj: Gamers Generation 

​