The Sims bude mít konkurenci v podobě hry Life By You

The Sims bude mít konkurenci v podobě hry Life By You

7 března, 2023 0 Od

Will Wright, zakladatel série The Sims, přišel s revolučním konceptem, který změnil herní průmysl pro vždy. Nyní se na scéně objevil nový konkurent. Bývalý šéf studia The Sims, Rod Humble, totiž oznámil vývoj podobného životního simulátoru s názvem Life By You.

Life By You se představuje

Série The Sims od studia Maxis a Electronic Arts je jednou z nejúspěšnějších her všech dob. Když ji v roce 2000 vytvořil Will Wright, tehdy šéf vývojářského týmu Maxis, nikdo netušil, jak revoluční koncept se do herního průmyslu dostal. The Sims se stali hitem, který trvá dodnes.

V současné době se ale na scéně objevuje nový konkurent. Rod Humble, bývalý šéf studia The Sims, oznámil vývoj podobného životního simulátoru s názvem Life By You. Jeho tým se snaží vytvořit hru, která bude ještě víc založena na interakcích mezi postavami a hráči. Rod Humble má v oblasti životních simulátorů bohaté zkušenosti, protože na vývoji The Sims se podílel od samého počátku.

Life By You bude podle Humbla více o souvislostech a příbězích než o simulaci domácnosti. Hráči se stanou součástí komunity a budou se snažit najít své místo v životě. V současné době zatím nemáme další informace o hře. Musíme tedy počkat do 20. března, kde vývojáři plánují odhalit další novinky.

Obrázek: ea.com

Zdroj: Gamers Generation