The Outlast Trials opouští early access a míří na konzole v březnu

The Outlast Trials opouští early access a míří na konzole v březnu

12 prosince, 2023 0 Od

Po období raného přístupu na PC se The Outlast Trials, kooperativní hororová hra ze série Outlast, chystá na svůj plný debut na konzolích v březnu.

Outlast Trials early access

Oznámeno na The Game Awards, The Outlast Trials, který byl poprvé představen v roce 2019, se připravuje na ukončení svého období raného přístupu na PC a bude vydán na konzole v březnu. Tento krok značí významný milník pro hru, která kombinuje prvky hororu a kooperativní hratelnosti, a umožňuje až čtyřem hráčům ovládat testovací subjekty bojující o přežití v nebezpečném testovacím zařízení​​​​.

Plné vydání hry přinese řadu nových prvků, včetně nového scénáře Toy Factory s novými výzvami MK. Hráči se mohou těšit také na nové dokumenty s důkazy, možnosti přizpůsobení postav, dekorace cel, legendární oblečení, zvýšení maximální úrovně, týdenní programy a další vylepšení pro lepší herní zážitek​​.

Hra bude k dispozici jak v samostatné Standard Edition za 39,99 dolarů, tak v Deluxe Edition za 49,99 dolarů, která zahrnuje Regent Start Pack s exkluzivními předměty, jako jsou legendární skiny, dekorace do cely, plakáty a ikony hráčů​​.

Obrázek: redbarrelsgame.com

Zdroj: Gamers Generation 

​