The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 letos nevyjde

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 letos nevyjde

2 dubna, 2022 0 Od

Jeden z očekávaných adeptů na nejlepší hru roku a nejočekávanější titul Nintenda se odsouvá na příští rok.

Pokračování velkolepého Nintendo dobrodružství The Legend of Zelda: Breath of the Wild se nakonec letos nedočkáme. Informaci potvrdil producent Eiji Aonuma ve videoupdatu k vývoji hry. “Rozhodli jsme se prodloužit dobu na vývoj a posunou datum vydání na jaro 2023. Abychom hru učinili něčím zvláštním, celý vývojářský tým se snaží pracovat velmi usilovně. Proto vás prosíme, abyste ještě chvíli vydrželi a počkali,” sděluje Aonuma ve videu.

Původní odhalení pokračování Breath of the Wild přišlo minulý rok na E3, ale příliš toho neukázalo. I proto bylo na místě brát odhalení s rezervou a očekávat, e se hry dočkáme spíše později než dříve. To se nyní také potvrzuje. Za cenu pozdějšího vydání hry bychom se ovšem měli dočkat velkých vylepšení oproti prvnímu Breath of the Wild, které je již dnes uznáváno za jednu z nejlepších her historie Nintenda.

Na větší detaily si bohužel budeme muset ještě počkat, protože zatím jsou vývojáři na informace hodně opatrní a nechtějí prozradit téměř nic. Včetně oficiálního názvu hry.

Obrázek: topgamingmag.com

Zdroj: Gamers Generation