The Last of Us seriál od HBO se ukazuje na první fotografii

The Last of Us seriál od HBO se ukazuje na první fotografii

27 září, 2021 0 Od

Seriálová adaptace The Last of Us se ukázala prvním obrázkem z natáčení.

Očekávané seriálové zpracování the Last of Us se konečně fanouškům ukazuje v reálných obrysech. Po odhalení hereckého personálu bylo o seriálu poměrně dlouho ticho, ale nyní se studio Naughty Dog pochlubilo první fotografií z natáčení. Vidět na ní můžeme Joela s Ellie, jak hledí do dáli k vraku spadeného letadla.

Look for the light @HBO #TLOUDay pic.twitter.com/fl5ZCP7MG7

— Naughty Dog (@Naughty_Dog) September 27, 2021

Pravda, zatím jsme se nedočkali toho, že by se nám ukázaly obličeje hlavních protagonistů a jde spíše o takové malé lákadlo ze strany tvůrců, než skutečné odhalení, ale na první pohled i tento obrázek působí velmi lákavě a dodává naději těm, kteří se mohli obsazení bát. Svoji troškou do mlýna přispívá také vedoucí vývoje her Neil Druckmann, který obrázek na Twitteru sdílel následně sdílel.“Když jsem je poprvé viděl namaskované, říkal jsem si že to je Joel a Ellie. The Last of Us od HBO jde plnou parou vpřed a už se nemůžu dočkat, až uvidíte více (ze všech našich projektů!) Šťastný #TLoUDay!!!”  napsal k obrázku Druckmann.

Přesné datum uvedení The Last of Us zatím není známé. Ví se pouze, že nás čeká deset epizod a každá by údajně měla mít obrovský rozpočet kolem deseti milionů dolarů. Nezbývá než držet palce a doufat, že seriál naváže na kvality herních kousků. Předpoklady pro to rozhodně má.

Martin Havel

Obrázek: Twitter.com/Naughty_Dog

Zdroj: Gamers Generation