The Expanse: A Telltale Series se představuje v novém traileru

The Expanse: A Telltale Series se představuje v novém traileru

27 července, 2023 0 Od

V rámci San Diego Comic-Conu 2023 získala hra The Expanse: A Telltale Series trailer na bonusovou epizodu Archangel, která se zaměřuje na Chrisjen Avasarala, hlavní postavu z televizního seriálu a románů, na kterých je hra založena.

Datum vydání The Expanse: A Telltale Series se blíží

V rámci San Diego Comic-Conu 2023 získala hra The Expanse: A Telltale Series trailer na bonusovou epizodu Archangel. Tato epizoda se zaměřuje na Chrisjen Avasarala, hlavní postavu z televizního seriálu a románů, na kterých je hra založena. Trailer pro doplňkový obsah nastavuje příběh politického dramatu, aniž by příliš prozradil. Co je však důležitější, trailer odhaluje, že původní herečka Shohreh Aghdashloo spolupracovala s Telltale na znovuobsazení své role pro tuto bonusovou epizodu.

Příběh sleduje Chrisjen Avasarala, jak se vypořádává s hrozbami pro Zemi a politickými oponenty, kteří se snaží ji svrhnout, a to vše, zatímco řeší rodinné drama v den, který její život navždy změní. Ti, kteří zakoupí deluxe verzi hry The Expanse: A Telltale Series za $44.99, získají přístup k bonusové epizodě Archangel.

The Expanse: A Telltale Series spouští svou první epizodu pro PC prostřednictvím Epic Games Store, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S 27. července.

Obrázek: telltale.com

Zdroj: Gamers Generation 

​