The Callisto Protocol obdrželo zásadní update, přináší New Game Plus

The Callisto Protocol obdrželo zásadní update, přináší New Game Plus

26 ledna, 2023 0 Od

Nejnovější aktualizace The Callisto Protocol přináší opravy chyb a přidává novou funkci New Game+, díky které si hráči mohou zahrát hru znovu s již získanými zbraněmi a upgrady.

The Callisto Protocol update přináší New Game+

Vývojáři ze studia Striking Distance Studios tento týden vydali nový update pro jejich nejnovější počin, The Callisto Protocol. Ten láká na režim New Game+ a opravu řady důležitých chyb, které hru sužovaly od svého vydání 2. prosince 2022.

Režim New Game+ umožňuje hráčům pokračovat ve hře s již získanými zbraněmi, upgradem a penězi po dohrání hry. Update přináší mimo jiné opravu achievmentů (trofejí) či problémy s kamerou.

V nejnovějším updatu se vývojáři zaměřili také na optimalizaci na všech platformách. Tyto úpravy by měly umožnit hře běžet rychleji a plynuleji, což by mělo zlepšit celkový herní zážitek. Na celý seznam oprav se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE.

Pro fanoušky hry The Callisto Protocol je režim New Game Plus jistě vítanou novinkou, která umožní znovu prožít hrůzy hry s vybavením, které již získali. Hra díky horší optimalizaci dostala na Steamu průměrné hodnocení.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation