Tekken 8 představuje v novém traileru Kumu

Tekken 8 představuje v novém traileru Kumu

5 ledna, 2024 0 Od

Tekken 8, nejnovější pokračování ikonické bojové hry, se chystá na své velké vydání. Vývojáři proto zveřejňují postupně trailery na hrdiny, které se ve hře objeví.

Kuma se představuje

Kuma, který se do série vrací z předchozích dílů, je v traileru prezentován ve velkolepé formě. Záběry zdůrazňují jeho brutální sílu, doplněnou o komické prvky, typické pro jeho charakter. Jeho bojový styl je přesně tak divoký, jak by se dalo očekávat od medvěda. Kuma ve svých útocích využívá jak své masivní tlapy, tak i lososa, který slouží jak jako zbraň, tak jako zdroj humoru. V jednom z nejvíce nečekaných momentů traileru Kuma transformuje lososa na raketově poháněné torpédo, což vrcholí komickým, avšak dramatickým způsobem.

Kumův příběh v Tekken 8 pokračuje v jeho dlouhodobé rivalitě s Paulem Phoenixem, která je zřetelná i v traileru. Další výrazný moment je jeho složitý a humorný vztah s Pandou. Kuma, ve snaze vyjádřit svou lásku, Panda odmítá jeho návrh na sňatek, což vede k nevyhnutelnému boji mezi těmito dvěma postavami. Tento vedlejší příběh dodává Kumově postavě hloubku a přináší do hry humor mezi vážnější bojové scény.

Tekken 8 se může pochlubit rozmanitým seznamem 32 postav od startu, které zahrnují jak staré oblíbence, tak nové výzvy. Významné postavy jako Jin Kazama, Kazuya Mishima a Nina Williams se objevují po boku nováčků jako Victor Chevalier a Reina. Vydání hry je doprovázeno očekáváním ohlášení postav DLC, které by měly být představeny v prvním roce po vydání.

Obrázek: tekken.com

Zdroj: Gamers Generation 

​