Techland odkládá příběhové rozšíření pro Dying Light 2

Techland odkládá příběhové rozšíření pro Dying Light 2

14 května, 2022 0 Od

Polské studio Techland zklamalo nedávným oznámením své fanoušky. Očekávané příběhové rozšíření pro Dying Light 2 se odkládá.

Další odklad před námi

Nevíme, zda se jedná o trend dnešní doby, ale kromě herních titulů se odkládají i rozšíření. Techland svým nedávným oznámením zklamal své fanoušky když prohlásil, že příběhové DLC do nejnovějšího Dying Light 2 se posouvá až na září letošního roku. Polské herní studio Techland ve svém oznámení uvádí:

V červnu však představíme první herní kapitolu s názvem “Po stopách nočního běžce”, která bude plná obsahu a událostí, a také velmi očekávaný foto režim, takže se těšte na další akci ve městě!

Techland také na svém oficiálním účtu na Twitteru odhalil infografiku post-launch road map s plány na červen až srpen. Fanoušci se tak mohou těšit na nový opravný patch, nový obsah v podobě itemů, misí, odměn a mnoho dalšího. Opravdu toho není málo a nesmí ani chybět foto-režim a komunitní obsah.

However, in June, we will introduce the first game Chapter entitled “In the Footsteps of a Nightrunner,” filled with content and events, as well as the highly anticipated photo mode, so stay tuned for more action in The City!

— Dying Light (@DyingLightGame) May 12, 2022

Obrázek: dyinglightgame.com

Zdroj: Gamers Generation