Superhrdinové se oblékli do letních šatů

Superhrdinové se oblékli do letních šatů

3 srpna, 2022 0 Od

S hrami na téma Marvelu se v posledních letech roztrhl pytel. Vývojáři nezapomínají ani na starší kousky, a tak do Marvel´s Avengers míří várka letních kostýmů pro Iron Mana, Black Widow a Thora!

Do čeho se superhrdinové obléknou?

Léto je v plném proudu a nic nepomůže víc, než zchlazení se v bazénu nebo na pláži. Mysleli jste ale na takové superhrdiny? Musí se pařit v pěkných, ale ne tak chladivých, kostýmech. Vývojáři z Crystal Dynamics na ně myslí, a tak jim do Marvel´s Avenegers přidali várku kostýmů, které mohou použít jako letní outfit.

Svůj oblek za pěkné plavky vyměnili Iron Man, Black Widow a Thor. Fanoušci hry tak dostali várku kostýmků úplně zdarma. Zatímco oblíbený Asgarďan Thor dostal modré šortky se zlatým páskem, Black Widow jako správná agentka vsadila na diskrétnost a vzala si černé plavky s pouzdrem na zbraň. Tony Stark alias Iron Man vyměnil své brnění za košili a taktéž šortky.

Sunscreen? Applied. Sunglasses? Acquired. Sun’s out? Guns out.

Enjoy the hot weather in style with our Sunny Days Outfits, containing summer looks for Black Widow, Thor, and Iron Man! pic.twitter.com/mEWyerkBkt

— Marvel’s Avengers (@PlayAvengers) July 27, 2022

Do skinů jistě byla vložena spousta práce, přestože jsou zdarma. Bude zajímavé sledovat, jestli přijde i nějaká zimní várka s kožichy a čepicemi. Pokud jste sběrateli převleků, nabídku od vývojářů si jistě nemůžete nechat ujít!

Zdroj obrázku: Crystal Dynamics

Zdroj: Gamers Generation