Super Mario Bros. lákají na Nintendo Direct

Super Mario Bros. lákají na Nintendo Direct

31 srpna, 2023 0 Od

Fanoušci Super Mario Bros. se mohou těšit na podrobný pohled na novou hru s názvem Super Mario Bros. Wonder, který bude představen v rámci speciálního vysílání Nintendo Direct.

Nintendo Direct a Super Mario Bros

Vysílání je naplánováno na 31. srpna a bude trvat přibližně 15 minut. Hlavní novinkou hry je Wonder Flower, květina, která transformuje herní levely do psychedelických verzí plných optických iluzí.

Další zajímavostí je, že Mario se v této hře mění v slona, stejně jako jeho přátelé. Hra je dalším 2D scrollovacím dobrodružstvím v legendární sérii, ve kterém se Mario spojí s Luigim, Peach, Toadem, Yoshim a Daisy. Hra je určena pro až čtyři hráče a její vydání na Nintendo Switch je plánováno na 20. října.

Co je však nejvíce překvapivé, je odchod dlouholetého hlasového herce Maria, Charlese Martineta, který v této hře Mariu už nehlasově neprovází. Tento fakt může pro fanoušky série představovat značnou změnu. Celkově se zdá, že Super Mario Bros. Wonder přináší několik inovací a změn, které by mohly osvěžit celou sérii. Je zde však otázka, jak si fanoušci zvyknou na nový hlas Maria a jaké další překvapení nás v této hře ještě čekají.

Obrázek: nintendo.com

Zdroj: Gamers Generation 

​