Sucide Squad: Kill the Justice League ukazuje v novém traileru Flashe

Sucide Squad: Kill the Justice League ukazuje v novém traileru Flashe

14 prosince, 2021 0 Od

Rocksteady nám po dlouhé odmlce konečně zase nabízejí ochutnávku toho, co nás čeká v připravovaném Suicide Squad: Kill The Justice League.

Hra Sucide Squad: Kill The Justice League se konečně ukázala v novém traileru a tentokrát kromě padouchů plnících rozkazy Amandy Wallerové dorazil také Flash. S ním zjevně nebude mít partička zlověstných antihrdinů příliš snadnou práci. Kromě něj ovšem své dovednosti předvádí také Harley Quinn, Deadshot či King Shark. A už teď lze říct, že půjde o pořádně našlapanou městskou akci se vším, co byste od Suicide Squad čekali. Každá postava bude umět něco jiného a zjevně si užijeme souboje v partě s ostatními členy sebevrahů. Dalo by se tak očekávat, že půjde o podobný styl, jako v případě úspěšných Marvel’s Guardians of the Galaxy. Ti ovšem sázeli pouze na jednu hratelnou postavu.

Připomeňme, že vývojáři stojící za Suicide Squad: Kill The Justice League nejsou žádní nazdárci. Mají za sebou velmi úspěšnou sérii her z komiksového univerza. Stáli totiž za arkhamskou sérií her o Batmanovi a to byl opravdový majstrštyk. Hra zatím nemá přesné datum vydání, dočkáme se jí v příštím roce na Xbox Series X/S, PS5 a PC.

Martin Havel

Obrázek: pcgamer.com

Zdroj: Gamers Generation