Studio Bungie údajně pracuje na mobilním Destiny

Studio Bungie údajně pracuje na mobilním Destiny

8 července, 2022 0 Od

Podle všech dostupných informací herní studio Bungie spolupracuje s čínskou společností pro tvorbu mobilních her NetEase. Údajně by se mohlo pracovat na mobilní verzi Destiny.

Pracuje Bungie na mobilním Destiny?

Studio Bungie, které stojí za Destiny a původními díly Halo se podle serveru The Game Post spojilo s čínskou společností NetEase a dělají již 2 roky na mobilním Destiny. Právě zaměstnanec NetEase dal na svůj LinkedIn, že spolupracují s Bungie na ,,neoznámené mobilní FPS hře“.

Tato informace byla následně podpořena anonymním zdrojem, který Game Postu řekl o existenci mobilní hry, který však nemá nic co dočinění s Destiny 2, nýbrž by se mělo jednat o samostatný titul. Domněnky se poprvé objevily v září minulého roku díky zveřejnění nabídky volných pracovních pozic, tomu pomohl i v dubnu hledaný inženýr mobilních platforem, který jen utvrdil domněnky.

Studio však nic stále nepotvrdilo a stále ani nevíme na čem vlastně pracují, ale jedno víme jistě, že Bungie pracuje alespoň na jedné IP hře s multiplayerem a RPG prvky, ale ani u tohoto nevíme zhola nic. Pokud jsou doměnky správné, tak bychom se možná mohli brzy dočkat oficiální oznámení.

Obrázek: bungie.net

Zdroj: Gamers Generation