Stolní box S se zásuvkou a USB nabíječkou

Stolní box S se zásuvkou a USB nabíječkou

14 prosince, 2022 0 Od

Určitě se vám to už přihodilo. Sedíte, pracujete nebo koukáte na film, vašemu zařízení “dojde šťáva”, ale zásuvka je moc daleko. Přesně tento problém řeší stolní boxy Unica Systém+ od společnosti Schneider Electric.

Stolní boxy Unica Systém+ propojují estetičnost s funkčností. Používají kvalitní textilní povrch od Kvadrat fabrics, renomované dánské společnosti vysoce hodnocené architekty, umělci, designéry a výrobci nábytku.

Stolní boxy S se montují na desku stolu nebo jakýkoliv jiný povrch pomocí pružinové svorky, snadno se používají a poskytují přístup k napájení a USB, kdykoliv je potřeba.

Jsou vybaveny jednou standardní kolíkovou zásuvkou a dvěma USB konektory s vysokým nabíjecím výkonem 5V/3.1A. Jeden typ konektoru je USB typu A, druhý je USB typu C. Dvoumetrový kabel slouží pro jednoduché zapojení do zásuvky.

Stolní box má šířku 60 mm, výšku 140 mm a hloubku 110 mm. Tento systém stolních jednotek se dodává ve dvou barevných variantách bílo-šedé a černo-šedé. Dodává se se zajišťovacím kroužkem pro bezpečné zapuštění do stolu. Toto zařízení neobsahuje rtuť a je kvalifikováno jako ekologický prémiový výrobek s minimálním použitím nebezpečných látek.

Stolní box S získal prestižní ocenění Design Award 2020. Pokud potřebujete jednoduše a přitom stylově vyřešit napájení vašich zařízení na stole, je stolní box S tou pravou volbou.

Zdroj: Gamers Generation