Stellar Blade se připravuje na PlayStation 5

Stellar Blade se připravuje na PlayStation 5

4 února, 2024 0 Od

V dubnu 2024 přichází na konzole PlayStation 5 očekávaný titul Stellar Blade, nabízející hráčům jedinečný zážitek plný akce, dobrodružství a emotivního příběhu.

Stellar Blade na nových gameplay záběrech

V srdci postapokalyptického světa, v ruinách města Xion, se odehrává příběh hry Stellar Blade, která přichází na PlayStation 5 letos v dubnu. Titul představuje Eve z 7. vzdušného oddílu, která se vydává na nebezpečnou misi zachránit planetu před neznámou hrozbou. Spolu s dalšími postavami, Adamem a Lily, se Eve stává poslední nadějí pro přeživší lidstvo.

Hra Stellar Blade nabízí hráčům nejen poutavý příběh plný zvratů, ale i bohatý herní svět, který kombinuje prvky akce, dobrodružství a RPG. Hráči mají k dispozici širokou paletu schopností, včetně dvojitého skoku, které mohou využít při prozkoumávání devastovaného světa nebo v boji proti nepřátelům.

Ve hře se setkáte s různými výzvami, od záchranářských misí přeživších po souboje s nepřáteli v pustinách. Každý krok vede k odhalení další části příběhu a postupnému odkrývání tajemství, která město Xion skrývá.

Hra je vyhlížena jako milník v žánru akčních RPG a její vydání na PlayStation 5 v dubnu 2024 je již nyní s napětím očekáváno.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation 

​