Stellar Blade přinese režim New Game+ bez mikrotransakcí

Stellar Blade přinese režim New Game+ bez mikrotransakcí

10 dubna, 2024 0 Od
[[{“value”:”

Kim Hyung Tae z ShiftUp oznámil, že jejich nová akční hra Stellar Blade bude mít režim New Game+ a nebude obsahovat mikrotransakce s výjimkou potenciálních placených vyjímek.

Stellar Blade přinese režim New Game+

Režisér hry Stellar Blade, Kim Hyung Tae, veřejně oznámil, že nadcházející akční titul od vývojářského studia ShiftUp získá režim New Game+ po svém uvedení na trh. V rozhovoru pro korejský magazín Ruliweb Tae ujistil, že hra nebude obsahovat mikrotransakce. Dle Taeova vyjádření nebude režim New Game+ součástí hry hned od vydání, ale fanoušci se jej mohou dočkat krátce po.

Kim Hyung Tae zdůraznil, že Stellar Blade nebude vyžadovat žádné skryté náklady nad rámec počátečního nákupu hry. Jednou z možností, jak hra může generovat dodatečné příjmy, je prodej speciálních kostýmů získaných z kolaborací s jinými společnostmi. Přestože k žádné takové kolaboraci zatím nedošlo, vývojáři nevylučují budoucí partnerství, které by mohlo přinést nové obsahy do hry.

Stellar Blade, dříve známá pod názvem Project EVE, je akční hra určená pro PlayStation 5, jejíž vydání je naplánováno na 26. dubna.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​