Starfield dosáhl zajímavého milníku

Starfield dosáhl zajímavého milníku

25 září, 2023 0 Od

Starfield, očekávaný vesmírný RPG titul od Bethesda Game Studios, zaznamenal impozantní počet hráčů krátce po svém vydání. Hra si rychle získává srdce fanoušků a stává se jedním z nejhranějších titulů tohoto roku.

Starfield hlásí úspěch

Od svého vydání se Starfield těší obrovské pozornosti a zájmu hráčů. Tento vesmírný RPG titul, vyvinutý Bethesda Game Studios, zaznamenal významný nárůst hráčů a stává se jedním z nejpopulárnějších titulů na trhu.

Podle nejnovějších dat se počet hráčů Starfieldu dostal na hranici 10 milionů, což je impozantní číslo, zvláště když vezmeme v úvahu, že hra byla vydána teprve nedávno. Tento úspěch je důkazem kvality hry a schopnosti Bethesda Game Studios vytvářet poutavé a inovativní herní zážitky, i navzdory počátečním obtížím.

Mnoho hráčů chválí Starfield za jeho detailní vesmírný svět, komplexní postavy a hluboký příběh. Kromě toho hra nabízí širokou škálu možností průzkumu a interakce, což hráčům umožňuje prozkoumávat různé planety, setkávat se s různými civilizacemi a vytvářet vlastní příběhy. Přesto se hra potýká s řadou technických problémů.

Starfield vyšel 6. září na PC a konzole Xbox Series X/S. Majitelé prémiových edic mohli hrát o týden dříve.

Obrázek: bethesda.net

Zdroj: Gamers Generation 

​