Star Wars Outlaws chce nabídnout technologický skok

Star Wars Outlaws chce nabídnout technologický skok

19 července, 2023 0 Od

Hra Star Wars Outlaws, která se odehrává v časovém úseku mezi filmy Impérium vrací úder a Návrat Jediho, se chystá přinést hráčům nevídaný vizuální zážitek. Díky inovativní technologii vývojářů z Huge Entertainment se můžeme těšit na atmosféru a vizuální styl, který věrně napodobuje originální trilogii.

Nové technologie Star Wars Outlaws

Star Wars Outlaws, která se odehrává v časovém úseku mezi filmy Impérium vrací úder a Návrat Jediho, se chystá přinést hráčům nevídaný vizuální zážitek. Díky inovativní technologii vývojářů z Huge Entertainment se můžeme těšit na atmosféru a vizuální styl, který věrně napodobuje originální trilogii.

Kreativní ředitel Julian Gerighty v rozhovoru pro Edge Magazine prozradil, že cílem týmu bylo vytvořit hru, která by dokázala vyvolat ten pocit z originální trilogie. Aby toho dosáhli, museli vývojáři vytvořit technologii, která by dokázala napodobit styl kamery z 70. let.

Výsledkem je hra, která nabízí vignetting, filmové zrno, zakřivení silnějšího objektivu a mírné lens flares, což má evokovat objektivy kamer z té doby. Gerighty přiznal, že tyto prvky jsou jemné, ale „přispívají k vytvoření více filmového zážitku“.

Star Wars Outlaws je stále v plánu na rok 2024 a ještě je mnoho, co Huge musí o hře a jejím vztahu k filmové franšíze říct.

Obrázek: ubisoft.com

Zdroj: Gamers Generation 

​