Stane se reproduktor SoundLink Flex novou legendou?

Stane se reproduktor SoundLink Flex novou legendou?

28 února, 2022 0 Od

Bose uvádí na náš trh nový přírůstek do své ikonické rodiny bezdrátových reproduktorů – SoundLink Flex. Svými rozměry připomíná historicky nejpopulárnější reproduktor SoundLink Mini. Ačkoli se nejedná o přímého nástupce této legendy, jeho zvuk i další vlastnosti napovídají, že má stejné ambice. SoundLink Flex se zcela novým ultraodolným designem poskytuje vynikající poměr mezi velikostí, kvalitou zvuku a výkonem.

Exkluzivní technologie Bose mu propůjčují čistý zvuk, který výraznými basy i hlasitostí naplní obývací pokoj nebo prostor při jakémkoli venkovním dobrodružství. Patentovaná funkce Bose PositionIQ automaticky optimalizuje šíření zvuku podle toho, jestli reproduktor stojí, leží, nebo visí. Díky mimořádně vysoké odolnosti IP67 Flex nerozhodí ani ponoření do vody nebo plážový písek. To vše doplňuje až 12hodinová výdrž na baterie. V nabídce jsou tři barevná provedení – černá, kouřová bílá a kamenná modř.

Elegantní a designově zajímavý Flex měří přibližně 20 x 5,3 x 9,1 cm a váží něco přes 450 gramů. Zadní strana z měkkého silikonu a přední ocelová mřížka se speciální povrchovou úpravou chrání přístroj proti poškrábání či poškození při nárazech a při pádu do vody Flex dokonce vyplave na hladinu. Pomocí pevného poutka ho lze snadno připevnit ke karabině na batoh, zavěsit na háček ve sprše nebo na plážovém křesle. Díky konstrukci s vlastním velkým měničem a dvěma protilehlými pasivními zářiči nabízí Soundlink Flex čistý zvuk s výbornou srozumitelností všech nástrojů i vokálů a výraznými basy. Zkreslení minimalizuje vlastní technologie digitálního zpracování signálu (DSP) Bose. Vestavěná lithium-iontová baterie poskytuje dostatek energie až na 12 hodin přehrávání – dost na to, aby SoundLink Flex zajistil zábavu během celého dne. K dobíjení využívá USB-C konektor umístěný tak, že ho lze dobíjet i během přehrávání v jakékoli poloze.

Párování s telefonem nebo tabletem je otázkou několika sekund s tím, že Flex si pamatuje až osm připojených zařízení. Tlačítka na reproduktoru umožňují přístroj zapnout/vypnout, zvýšit/snížit hlasitost, připojit se k bluetooth a přehrávat, pozastavovat nebo přeskakovat skladby. Prostřednictvím vestavěného mikrofonu můžete také přistupovat k hlasovému asistentovi telefonu nebo přijímat a uskutečňovat hovory.

Nový Flex patří do rodiny Bose SoundLink, která umožňuje propojit pomocí aplikace Bose Music dva libovolné reproduktory do jednoho systému v rámci Stereo Mode (levý-pravý kanál) nebo Party Mode (dva mono kanály). Aplikace také umožňuje ovládat reproduktor, přizpůsobovat nastavení a aktualizovat jeho software. Doma může pomocí technologie Bose SimpleSync spolupracovat s jedním nebo více chytrými reproduktory či soundbary Bose.

Bose SoundLink Flex je k dostání u autorizovaných prodejců Bose za doporučenou koncovou cenu 4 390 Kč.

TZ

Zdroj: Gamers Generation