Stalker 2 se ukazuje na nových záběrech

Stalker 2 se ukazuje na nových záběrech

15 června, 2022 0 Od

Na rozšířené prezentaci Xbox Games Show Extended 2022 představili ukrajinští vývojáři z GSC Game World nové záběry z chystaného Stalker 2.

Stalker 2 na nových záběrech

Ukrajinské studio GSC Game World zažívá v posledních měsících velmi obtížné časy kvůli agresi Ruské federace. Několikrát během tohoto období nás vývojáři také informovali o tom, že vývoj na hře bude pozastaven. Nyní si pro nás ukrajinské herní studio připravilo příjemné překvapení.

Na navazující prezentaci Xbox Games Show Extended 2022 bylo zveřejněno téměř tříminutové video ukazující další záběr z očekávaného Stalkera 2. Nová tříminutová pasáž ze hry se nazývá Enter the Zone a podívat se na ní můžete níže.

Autoři hry následovně zveřejnili svůj vývojářský deník, ve kterém ukazují zničení Kyjeva, jejich obtížnou práci během válečného období a jak někteří zaměstnanci studia vzali zbraně a rozhodli se bránit svou zemi. Ačkoliv část vývoje stále pokračuje v hlavním městě Ukrajiny, hlavní část studia se přesunula do Prahy.

STALKER 2: Heart of Chornobyl vyjde v roce 2023 na PC a konzole Xbox Series X/S. V den vydání bude zahrnutý jako součást Game Passu.

Obrázek: stalker2.com

Zdroj: Gamers Generation