Stahujte květnové PS Plus hry zdarma

Stahujte květnové PS Plus hry zdarma

10 května, 2022 0 Od

Playstation Plus poprvé nabídne i fotbálek FIFA 22.

Hry z květnového seznamu  nabídky PS Plus jsou již známé. Pojďme se podívat, co nás v pátém měsíci letošního roku čeká. Největší hrou, kterou v květnové  nabídce najdeme je bezesporu fotbalový titul FIFA 22. Nejnovější ročník jednoznačně cílí na to, aby nabral nové hráče během současné promo akce “tým sezóny”, která  láká ke koupi balíčků v režimu FIFA Ultimate Team. Hráči navíc dostanou PS Plus balíček do hry. FIFA bude dostupná v PS4 i PS5 verzi.

Dalším kouskem, na který se můžete těšit je Tribes of Midgard. Kooperativní nebo sólové RPGčko vás, jak už název napovídá, zavede do světa severské mytologie a udělá z vás hrdinu, kterého oživil samotný Odin, abyste chránili před temnými silami Yggdrasil. Hrát můžete až s deseti kamaráda a jde tak o ideální hru pro velkou partu přátel.

Máte-li rádi spíše nekompromisní výzvu, mohla by vás potom lákat roguelike single playerovka Curse of the Dead Gods. Hra, která vás zavede do nekončících kobek, které jsou plnéí pastí a nebezpečí. Všechny tyto hry jsou již dostupné na PS Store a můžete je hned stahovat.

Obrázek: besthdwallpaper.com

Zdroj: Gamers Generation