Spider-Man: Miles Morales se nám ukáže na PC

Spider-Man: Miles Morales se nám ukáže na PC

30 září, 2022 0 Od

Marvels Spider-Man: Miles Morales je nepřímé pokračování původního dílu z roku 2018. A úspěch jeho staršího bratříčka zaručil jeho pozici startovního titulu pro PS5. A to samé také platí i o jeho vydání na PC.

Spider-Man: Miles Morales se nám ukáže na PC

Další PlayStation exkluzivita se nám povídá na počítač. Tentokrát se bude týkat o 2 roky novější titul Marvels Spider-Man: Miles Morales, který je takovým nepřímým pokračováním hry z roku 2018, Marvels Spider-Man. Toho už jsem na naše počítače dostali a bylo jasné, že jeho mladší „bráška“ nebude zaostávat.

Příběh hry

Hlavní příběh hry se točí kolem vedlejší postavy z předchozího dílu Milese Moralese, kterého po vzoru Petra Parkera kousl radioaktivní pavouk. Časově se nacházíme pár let od posledního DLC předchozího dílu a Miles už si prošel pár tréninky s Peterem.

Jenže pak přišla zima a Peter se rozhodl odjet na výlet s Marry Jane a Miles zůstal v New Yorku sám. Jenže jakmile Petr odjede za svou láskou, tak se v New Yorku objeví nová hrozba. A nezkušený Miles není na tuto hrozbu připravený. Proto musí využít všechno, co se naučil od Petera, spolu se svou chytrostí a představivostí. Plus se musí naučit používat svoje nové schopnosti, které Peter neměl.

Co nám nabídne PC verze?

Pokud si položíme otázku, co nám nabídne PC verze, tak toho není zrovna moc. Kromě vylepšenější grafiky, lepší fyziky a plynulejšího zážitku, toho není nic moc. Z oficiálních systémových požadavků jde ale vidět, že si budeme muset, na svých počítačích připravit 75 GB volného místa.

Kdy a kde vyjde Spider-Man: Miles Morales?

Spider-Man: Miles Morales nám na počítačích přistane již tento podzim. Přesné datum prozatím neznáme. Hru si budeme moci pořídit na Steamu a na Epic Storu. A kolik to bude stát? Cena bude pravděpodobně stanovena na 60 Euro, jako předchozí díl.

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation