Sony zavádí pro vybrané hry časově omezené demoverze, má to ale háček

Sony zavádí pro vybrané hry časově omezené demoverze, má to ale háček

6 října, 2021 0 Od

Sony pro některé ze svých titulů na PS5 zavádí nové demo verze her pro PS5. Jsou omezené pouze časem, ale ten bude dost závislý i na vašem internetu.

Pokud často nevíte, jestli si nějakou hru koupit a nechcete se spoléhat jenom na recenze na internetu ať už od hráčů, nebo recenzentů, má pro vás Sony jednu zajímavou novinku. PS Store totiž nově u vybraných titulů bude nabízet zkušební verze, které budou časově omezené. Zatím je však funkce dostupná pouze ve Velké Británii a jenom u dvou titulů – Death Stranding Director’s Cut a Sackboy: A Big Adventure.

U Death Stranding si hráči mohou hru vyzkoušet na šest hodin a Sackboye si otestují o hodinu kratší dobu. Je tu ovšem ještě jeden háček a tím je internetové připojení. Čas na vyzkoušení totiž začíná už ve chvíli, kdy hru začnete stahovat. Uživatelé na Redditu však již přišli na způsob, jak tento problém obejít. Stačí si založit jiný účet PSN, přes něj stáhnout hru v trial verzi a následně ji budete mít nainstalovanou a můžete vesele hrát plný hrací čas trialu. Teď už jenom rozšířit portfolio titulů, které tuto možnost nabízejí a přivést tuto možnost také do České republiky.

Martin Havel

Obrázek: twinfinite.net

Zdroj: Gamers Generation