Sony uvedlo oficiální barevné bočnice pro PS5

Sony uvedlo oficiální barevné bočnice pro PS5

21 prosince, 2021 0 Od

Sbohem bílá. Vítejte barvičky! Playstation 5 si konečně můžete barevně přizpůsobit dle vlastního gusta. Cenovka však příliš nepotěší.

Další spekulace z herního průmyslu se potvrdily. Tentokrát jsou to informace o tom, že Sony chystalo několik barevných variant bočnic pro PlayStation 5, které umožní uživatelům vyměnit si je a sladit tak svoji konzoli se zbytkem herního koutku. Bílá barva totiž zdaleka ne všem voněla. Nyní si budete moci vybrat z variant černé, červené, růžové, modré a fialové barvy. První bočnice by měly dorazit na trh již v lednu, černá varianta potom v únoru. Kromě bočnic se můžete těšit také na nové barvy pro ovladače Dualshock, které nabídnou modré, růžové či fialové kombinace.

Bočnice bude možné vyměnit na obou edicích PS5 a dorazí na většinu trhů, na kterých je PS5 dostupná. Ve druhé polovině roku 2022 bychom se měli dočkat také další barevných variant. Co ovšem nepotěší, je cenovka nalepená na nových bočnicích. Ty vás totiž budou stát 55 dolarů, tedy v přepočtu něco kolem 1500 korun. To rozhodně není málo za kosmetickou úpravu. Zatím není jasné, zda budou tyto kryty dostupné také přímo s novými konzolemi.

Martin Havel

Obrázek: gamesradar.com

Zdroj: Gamers Generation