Sony odhaluje PlayStation Plus hry na červenec

Sony odhaluje PlayStation Plus hry na červenec

28 června, 2024 0 Od
[[{“value”:”

Majitelé konzole PlayStation si mohou od 2. července vychutnat tři nové hry dostupné v rámci předplatného PlayStation Plus. Příští měsíc tak nabízí širokou škálu herních žánrů.

PlayStation Plus hry na červenec 2024

Borderlands 3: Třetí díl populární série Borderlands již brzy dorazí do populárního předplatného PlayStation Plus. Vyberte si z řady jedinečných Vault Hunterů a bojujte proti fanatikům na různých planetách.

NHL 24: Sportovní fanoušci jistě ocení přírůstek v podobě nejnovějšího NHL. Nové vylepšení a funkce, které zlepšují realističnost hry, jako je Exhaust Engine pro intenzivnější zážitek na ledě a systém Vision Passing, který zprostředkovává věrnější předávání puku.

Among Us: Populární hra plná zrad zve hráče, aby spolupracovali na opravách vesmírné lodi, zatímco se snaží identifikovat sabotéry ve svém týmu.

Speciální bonus pro Genshin Impact: Členové PlayStation Plus také získají od 16. července exkluzivní balíček odměn pro Genshin Impact, včetně Primogemů a Fragile Resin, což je ideální pro fanoušky tohoto oblíbeného RPG.

Než se však ponoříte do červencových novinek, nezapomeňte si do 1. července stáhnout červnové hry, mezi které patří SpongeBob Squarepants: The Cosmic Shake, AEW Fight Forever a Streets of Rage 4.

Obrázek: unsplash.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​