Sony a PlayStation Productions připravují film Ghost of Tsushima

Sony a PlayStation Productions připravují film Ghost of Tsushima

27 března, 2021 0 Od ALL 4 GAMERS

Společnosti Sony Pictures a PlayStation Productions vyvíjejí filmovou adaptaci nesmírně úspěšné akční adventury Ghost of Tsushima s Chadem Stahelskim, režisérem Johna Wicka. Tato hra nedávno překonala obrovský milník více než 6,5 milionu prodaných kopií od svého debutu v červenci 2020.

Hra byla vyvinuta společností Sucker Punch Productions a publikována společností Sony Interactive Entertainment a soustředí se na samurajského válečníka Jina Sakaie, posledního přeživšího člena jeho klanu, který musí porušit tradice, které ho formovaly jako válečníka, aby vedl netradiční válku pro svobodu Tsushimy.

Stahelski, Alex Young a Jason Spitz produkují prostřednictvím své společnosti 87Eleven Entertainment. Asad Qizilbash a Carter Swan budou produkovat jménem PlayStation Productions. Sucker Punch Productions budou výkonný producent. Peter Kang dohlíží na projekt jménem studia.

Ghost of Tsushima je nejrychleji prodávaným originálním debutem na PlayStation 4 a za první 3 dny se prodalo více než 2,4 milionu kusů po celém světě. Tato hra byla jednou z nejlepších nominovaných na Game Awards 2020 s několika nominacemi, včetně Game of the Year, Best Game Direction, Best Narrative a Best Performer pro Daisuke Tsujiho. Bude to druhý film, který vyjde z partnerství mezi Sony Pictures a PlayStation Productions, přičemž Uncharted je v současné době v postprodukci a má být uveden na trh 11. února 2022. Sony Pictures Television a PlayStation Productions vyvíjejí také televizní seriál The Last of Us pro HBO.

Stahelski se chystá začít natáčet Johna Wicka 4 poté, co režíroval první tři filmy. Filmy se staly obrovským kasovním trhákem a celosvětově utržily přes 600 milionů dolarů.

Zdroj: deadline.com

Obrázek: PlayStation