Sonic se střetává s Angry Birds v nové spolupráci Sega a Rovio

Sonic se střetává s Angry Birds v nové spolupráci Sega a Rovio

18 března, 2024 0 Od

V rámci rozšiřujícího se vesmíru mobilních her Sega vstoupila do partnerství s Rovio, aby spustila jedinečný crossover mezi Sonicem a Angry Birds.

Sonic a Angry Birds

Po akvizici Rovio společností Sega Sammy Holdings přichází event, který spojí tyto dvě ikonické herní světy na mobilních platformách.

Event s sebou přináší zajímavý příběh, ve kterém Sonic a Red z Angry Birds spojují síly, aby se postavili proti zloduchu Dr. Eggmanovi v rámci pěti mobilních titulů. Hráči se mohou těšit na nové hratelné postavy, sběratelské předměty a speciální odměny.

V Sonic Forces se hráči pustí do sběru prstenů a power-upů společně s postavami Sonic a Red, zatímco v Sonic Dash se Red a Chuck stávají součástí hráčova týmu. Angry Birds 2 zase zavádí tematické kloboučky Sonic Friends, které hráčům přinášejí zvýšení síly, a přidává unikátní dobrodružství „You’re Too Slow“.

Angry Birds Dream Blast nabízí speciální event Sonic’s Flash Race, jenž zahrnuje deset nových úrovní plných odměn, a Angry Birds Friends přidává 30 tematických úrovní inspirovaných světem Sonic.

Obrázek: angrybirds.com

Zdroj: Gamers Generation 

​