Soccer Manager 2023 vstupuje do předběžné registrace na Androidu i iOS

Soccer Manager 2023 vstupuje do předběžné registrace na Androidu i iOS

19 července, 2022 0 Od

Vývojáři mobilních her Invincibles Studio Ltd potvrdili své další mobilní vydání, Soccer Manager 2023, a nyní je možné jej předběžně zaregistrovat na svém zařízení.

Soccer Manager 23 představuje zcela nový režim Create Club

Kromě obvyklých aktualizací týmu má Soccer Manager 23 řadu nových funkcí a obsahu, které fanoušky potěší ještě před vydáním.  Poprvé se objeví nový režim s názvem Create-a-club. Série Soccer Manager se specializuje na poskytování autentického a pohlcujícího zážitku pro fotbalového manažera, který se vejde do kapsy.

S čerstvými aktualizacemi týmu, novými funkcemi a přepracovaným uživatelským rozhraním je Soccer Manager 23 nejnovější edicí této série a bude k dispozici k instalaci velmi brzy.

Hráči si budou moc  navrhnout svůj vlastní klub podle svých představ s možností upravovat vše od jmen přes odznaky až po sady.  Začněte od nejnižších divizí a pracujte na nejvyšších úrovních v tom, co se zdá být správným testem pro zapálené a zkušené fanoušky Soccer Manager.

Popis hry navíc odhaluje nový, dynamičtější systém přenosu.  I když to není úplně potvrzeno, vypadá to, že hráči budou moci jít do větší hloubky s detaily ohledně přestupů a smluv.  Vývojáři také naznačují větší kontrolu nad přenosy v SM23.  Jak však bude ve hře skutečně vypadat, se teprve uvidí.

Obrázek: fifplay.com

Zdroj: Gamers Generation