Skull and Bones se opět odkládá

Skull and Bones se opět odkládá

17 ledna, 2023 0 Od

Není divu, že tato hra, která se od svého oznámení v roce 2017 dočkala jednoho odkladu za druhým. Dočkáme se hry ještě letos?

Skull and Bones – snaží se Ubisoft konečně vytvořit hotovou hru?

Po nedávném článku o tom, kdy se dočkáme nového Avatara, nově přichází další odklad oné nechvalně proslulé hry Skull and Bones. Hra už dostala tolik odkladů, že ani někteří fanoušci nevěří, že se jí dočkají tak brzy, Prohlášení vývojářů se opírá především o argument, že chtějí hru doladit k dokonalému konci.

Přímo ze hry jsme toho zatím moc neviděli. Poslední video z hraní ani neukazovalo přímo hratelnost, ale spíše možnosti přizpůsobení lodi. Některá novější videa z hraní nám ukázala trochu více, ale stále byla spíše naskriptovaná a možná měla daleko k finální verzi hry. Na jedno z videí se můžete podívat pod článkem níže. Nad hrou stále visí spousta otazníků a neustálé odklady jejímu budoucímu úspěšnému uvedení na trh rozhodně nepomáhají.

Stále čekáme, zda bude do hry včas přidána kampaň pro jednoho hráče. Čistě online hra by nemusela dopadnout příliš dobře především kvůli zkušenostem se servery Ubisoftu. Stále doufáme, že si hru budeme moci zahrát ještě letos.

Obrázek: ubisoft.com

Zdroj: Gamers Generation