Skončil event Southeast Asie 2019!

Skončil event Southeast Asie 2019!

12 prosince, 2019 0 Od ALL 4 GAMERS

U příležitosti konce Her jihovýchodní Asie 2019 oslavuje Razer velkolepý debut esportu s ohromnými statistikami sledovanosti.

Razer™, globální výrobce lifestyleových produktů pro hráče, oslavuje zakončení šesti ohromně úspěšných esportovních turnajů v rámci “Her jihovýchodní Asie 2019”. Šlo o první velkou sportovní událost, na které se za esport rozdávaly medaile, a její závěrečný ceremoniál je tedy pro esportovní průmysl symbolem nového začátku.

Firma Razer na legitimizaci esportu už pracovala deset let předtím, než byla jmenována oficiálním partnerem esportu na Hrách 2019. Po úspěchu těchto turnajů obrací Razer svou pozornost k Olympijským hrám.

„Esport měl na Hrách rozhodně úspěch. Měli jsme zde možnost sledovat skutečně vzrušující hry a výborné dovednosti atletů. Na této události se opravdu ukázala úroveň esportovního talentu v této oblasti,“ řekl David Tse, globální ředitel pro esport firmy Razer. „Ale i přes úspěch, kterého jsme na Hrách dosáhli, není cesta k legitimizaci esportu ještě zdaleka u konce. Budeme pokračovat ve snaze o začlenění esportu do Olympijských her a samozřejmě se také těšíme na příští Hry jihovýchodní Asie v roce 2021.“

Ohromující podpora fanoušků z celého světa

První esportovní turnaj s medailemi pro vítěze sledovali fanoušci z celého světa jak vzdáleně přes stream, tak naživo přímo v San Juan Areně. Jen za první den zaznamenaly streamovací služby Razeru přes milion shlédnutí a až 70 000 diváků najednou.

Při nejsledovanějších turnajích byla San Juan Arena naprosto zaplněná a vysílání Razeru dosáhlo 20 milionů shlédnutí s 90 000 diváky najednou. Kromě toho diváci také strávili dohromady přes 200 000 hodin sledováním vysílání na webu YouTube, čímž z něj udělali jedno z deseti celosvětově nejsledovanějších herních videí na této platformě.

„Sportovci na Hrách jihovýchodní Asie prokázali odhodlání, výdrž a ohromný respekt vůči svému řemeslu i těm, kteří je podporují,“ řekl Alvin Juban. „Jsme hrdí na to, že jsme je mohli hostit, a doufám, že je znova uvidíme slavit na příštích Hrách.“

Firmě Razer se dostalo čestného uznání od Filipínského organizačního výboru

Razer za svou snahu o to, aby se esportu dostalo stejného postavení a pozornosti jako tradičním sportům, získal od Filipínského organizačního výboru Her čestné uznání. Byl jí předán oficiální certifikát a také dojde ke zveřejnění oficiálního prohlášení na sociálních sítích Filipínského výboru.

„Filipínský organizační výbor Her uznává zásluhy firmy Razer, oficiálního partnera pro esport, která poskytla prvotní impuls k začlenění esportu do 30. ročníku Her jihovýchodní Asie. Za tímto impulsem stáli její spoluzakladatel a výkonný ředitel Min-Liang Tan a náš filipínský poslanec a předseda organizačního výboru Her Alan Cayetano,“ prohlásil Juban. „Obrovský úspěch esportovní události, která minulý týden proběhla, je výsledkem naší vize a partnerství se společností Razer.“

Hra

Zlato

Stříbro

Bronz

Mobile Legends: Bang Bang
Hearthstone
Arena of Valor
Dota 2
StarCraft II
Tekken 7

Filipíny
Malajsie
Thajsko
Filipíny
Filipíny
Thajsko

Indonésie
Thajsko
Indonésie
Thajsko
Singapur
Filipíny

Malajsie
Singapur
Vietnam
Vietnam
Vietnam
Filipíny